צור קשר לפרטים נוספים  קבל ייעוץ עכשיו

  03-5610605
  Office@dorot.net

  תפעול פנסיוני

  כספי הפנסיה היורדים בכל חודש לכל שכיר דורשים התייחסות מיוחדת. כל אדם מעוניין לעבוד בראש שקט, בידיעה שהוא חוסך די כסף לימי הזקנה שיבואו. אחד מהשירותים שיכול לקבל כל מבוטח הוא שירות תפעול פנסיוני. תפעול מסוג זה יכול לכלול ביצוע פעולות כמו הפקדות כספים לגוף מוסדי עבור עובדים המועסקים על ידי מעביד מסוים, או תיווך בין הגוף המוסדי לבין המעביד.

  תפעול פנסיוני – כיצד הוא יכול לתרום לנו

  לשירותי התפעול הפנסיוני יתרונות מגוונים. הם מספקים את התיווך בין גופים מוסדיים וציבוריים לבין העובדים והמעסיק. אלה כמה מבין הפעולות הנעשות במסגרת תפעול פנסיוני:

  • להפריד בין שיווק לתפעול – שירותי התפעול הפנסיוני פוטרים את המעסיק מההתעסקות בנושא השיווק הפנסיוני. כל שעל המעסיק לעשות הוא לדאוג להפרשת כספי הפנסיה עבור העובד, ואילו חברה העוסקת בשיווק ותפעול הפנסיה תדאג לשאר ולהתאים את התכנית הפנסיונית המתאימה לכל עובד.
  • בלי אינטרסים – חברה המספקת שירותי תפעול פנסיה פועלת ללא ניגוד אינטרסים, ובכך היא מונעת סכסוכים בין המעסיק לעובד.
  • מבינים בתחום הפנסיה – המעסיק אינו תמיד מבין בנושאי הפנסיה. עליו לדאוג לשגשוג העסק שלו ולתפעול העובדים. משום כך, חברה אמינה ומקצועית יכולה לסייע בטיפול בכל הנושאים הפנסיוניים, תוך היכרות עם הנושא לעומק, ולתווך בין העובדים למעסיק או בין העובדים והמעסיק לגוף הפנסיוני. כך ניתן יהיה להבטיח את עתידם הכלכלי של העובדים ברגע שיגיע זמנם לצאת לגמלאות.
  • מערכות ממוחשבות – במסגרת שירותי התפעול הפנסיוני מוצעות מערכות ממוחשבות שנועדו להקל על קליטת טופסי העובדים ולמנוע טעויות חישוב. המערכות מאפשרות לבצע פעולות כמו סליקה, ביצוע בקרה על דמי הניהול, ביצוע פדיון פיצויים וכדומה.

  דורותנט – המענה לכל תפעול מקצועי

  אם אתם בעליהם של עסק מתחיל והמושג תפעול פנסיוני חדש לכם, או אם אתם כעובדים מעוניינים שכספי הפנסיה שלכם יעברו לגופים הרלוונטיים, פנו לחברת דורותנט. החברה המנוסה פועלת במטרה לספק מענה למעסיקים ולעובדים בנושאים כמו תפעול בענייני פנסיה, מתן שירותי מסלקה פנסיונית או פתרון בעיות בנושאים כמו ביטוח חיים וביטוח בריאות. נוסף על כך, דורותנט דואגת לעדכן את המעסיקים בכל הנוגע לרפורמות השונות של משרד האוצר ומסייעת להם בהתנהלותם מול חברות הביטוח. 

  קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני

  תפריט נגישות