צור קשר לפרטים נוספים  קבל ייעוץ עכשיו

  03-5610605
  Office@dorot.net

  שירותי סליקה

  תהיתם פעם כיצד פועל מסוף סליקה? ובכן, כל בגד שאתם רוכשים בחנות בגדים ובוחרים להשתמש בכרטיס אשראי כדי לשלם עליו, עובר תהליך של סליקה אלקטרונית. החנות מזמינה שירותי סליקה מחברה מקצועית. ברגע שהמוכר מעביר את כרטיס האשראי בקורא השפתיים, הכסף ש"גוהץ" עובר למערכת ממוחשבת, לאחריה לשירותי בנק אוטומטיים ואחר כך לחשבון הבנק של העסק.

  שירותי סליקה – מה אפשר לעשות בהם

  שירותי הסליקה מיועדים למגוון רחב של עסקים, ומאפשרים להם לקבל את הכסף בדרך יעילה ומהירה. על פי רוב, מקבל בעל העסק פרטי גישה למערכת הסליקה, ויכול לבצע בה פעולות שונות. אלה כמה דברים שכדאי לדעת על שירותים אלה:

  • ביטול או זיכוי עסקה – אם אתם כבעלי עסק ביצעתם טעות וחייבתם את הלקוח בסכום גבוה או נמוך מדי, אין סיבה לדאגה. תוכלו להיכנס למערכת הסליקה, למצוא את העסקה הרלוונטית ולבצע ביטול או זיכוי.
  • הנפקת חשבוניות – לאחר ביצוע העסקה ניתן להנפיק חשבונית ללקוח. ברוב המקרים קיימת האפשרות לבחור בין חשבונית מס לבין חשבונית מס קבלה.
  • לרכוש באינטרנט – שירותי סליקה אלקטרונית מאפשרים לבעלי העסק לפתוח חנות אלקטרונית מבלי לצאת מהבית. כל שעליהם לעשות הוא לחבר את עמוד הרכישה של החנות לסליקה האלקטרונית כדי שהלקוחות יוכלו לבצע רכישות.
  • לעמוד בתקן אבטחה – כידוע, האקרים בכל העולם מנסים לפרוץ לאתרים השונים כדי לדלות מידע או לשבש את פעילותו של האתר. החנויות המקוונות ועמודי הרכישה הם מבין היעדים הנפוצים ביותר, מכיוון שהם מאפשרים להאקרים לגנוב את פרטי האשראי ולהשתמש בכספי הלקוח. כדי שזה לא יקרה, צריכות חברות הסליקה לעמוד בתקן אבטחה גבוה ולהשתמש במערכות מאובטחות בלבד.

  דורותנט – סליקה ללא דאגות

  אם אתם מחפשים לשכור שירותי סליקה מקצועיים ומאובטחים, פנו לחברת דורותנט. החברה מתמחה לא רק בסליקות כרטיסי אשראי, אלא גם בשירותים שונים הנוגעים לתחומי ביטוח פנסיה או ביטוחי חיים. הצוות המקצועי של דורותנט ישמח לסייע לכם בנושאים שונים הכוללים ביצוע שינויים בפוליסה, השגת אישורים להנחות במס, איתור כספים אבודים שהמבוטח אינו מודע להם, ביצוע תביעות כנגד נזקי רכוש, פדיון פיצויים במקרה של פיטורים ממקום העבודה או ייעוץ בנושא לקיחת הלוואות עבור מימון לימודים או רכישת רכב. 

  שירותי סליקה

  קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני

  תפריט נגישות