צור קשר לפרטים נוספים  קבל ייעוץ עכשיו

  03-5610605
  Office@dorot.net

  קרן פנסיה

  כל אדם, בין אם הוא עובד שכיר ובין אם הוא עצמאי, עובד כדי שיוכל להתקיים בכבוד לעת זקנה. מדי חודש עליו להפריש סכום כסף מסוים לקופת גמל כדי לחסוך ליום שבו יפרוש לגמלאות. קרן פנסיה היא אחת מבין שלוש קופות הגמל. לקופה זו יתרונות וחסרונות – מצד אחד כל המפריש לקרן הפנסיה מקבל הטבות מהמדינה (העובד והמעביד כאחד) ומצד שני ניתן להשתמש בקופה זו רק לאחר שהמבוטח יגיע לגיל 60.

  קרן פנסיה – סוגי הביטוחים הקיימים

  קרן הפנסיה מתחלקת לשלושה סוגי ביטוחים:

  • פנסיית נכות – זוהי פנסיה הניתנת לעובד במקרה של אובדן כושר עבודה. פנסיה זו יקבל מבוטח אשר איבד 25% לפחות מכושר העבודה שלו עקב פגיעה או מחלה כלשהי, והוא לא יכול לעבוד במקום עבודתו הנוכחי או בכל עבודה המתאימה להכשרתו במשך זמן העולה על 90 יום באופן רצוף. 
  • פנסיית שאירים – את הכסף במסגרת קרן פנסיה זו מקבלים קרובי משפחה של העובד במקרה של פטירה. לפי ההגדרה, הזכאים הם יתום, הורה, יתום שיש לו מוגבלויות, או אלמנה: יתום מוגדר כילד ביולוגי או ילד שאומץ כחוק וכדין, הורה מוגדר כמי שהיה תלוי כלכלית בפנסיה של המבוטח המנוח, יתום מוגבל יכול לקבל פנסיית שארים אם היה תלוי במבוטח ואלמנה היא אישה שהייתה נשואה למבוטח בעת פטירתו או שהייתה במעמד של ידועה בציבור.
  • פנסיית זקנה – הקרן הנפוצה ביותר שאותה מקבל המבוטח בהגיעו לגיל פרישה או לגיל 60 לפחות. סכומי הפנסיה שמקבל המבוטח צמודים למדד המשתנה מדי חודש. קיימים מסלולי פנסיה שונים וכדי להתאים את המסלול הנכון, מומלץ להתייעץ עם איש מקצוע. בהתאם לכך יכול העובד להחליט אם הוא מעוניין לצאת לפנסיה מוקדמת או לעבוד לאחר גיל הפרישה. 

  דורותנט – המסלול לפנסיה בטוחה

  חברת דורותנט היא חברה העוסקת בביטוחי חיים וביטוחים פנסיוניים. רבים הם העובדים בארץ הזקוקים לייעוץ בכל הקשור למסלולי קרן פנסיה. הצוות המקצועי של דורותנט מספק ליווי וייעוץ מקצועי לעובד וכן למעסיק. נוסף על כך, החברה מעניקה שירותי תפעול בנושאים כמו התנהלות מול חברות הביטוח, התאמת נושא ניהול התשלומים לתקנות משרד האוצר המשתנות מדי פעם ודואגת לשיקוף מידע כלפי העובד.

  קרן פנסיה

  קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני

  תפריט נגישות