צור קשר לפרטים נוספים  קבל ייעוץ עכשיו

  03-5610605
  Office@dorot.net

  קופת גמל

  אם אתם מתכוונים לחסוך לטווח הארוך, קרוב לוודאי ששמעתם על המושג קופת גמל. קופת הגמל מוכרת לנו כאפיק פנסיוני המאגד סוגי קופות שונים. חיסכון מסוג זה נועד להבטיח את קבלת הכספים שצברנו במשך שנים רבות של עבודה פורייה, כדי שנוכל להתקיים בכבוד גם לעת זקנה. קופה מיוחדת זו מזכירה לנו שאנו חיים לא רק למען ה"כאן ועכשיו", אלא גם למען עתידנו ועתיד משפחתנו.

  קופת גמל על כל סוגיה

  כאמור, קופת הגמל מאגדת תחתיה תכניות חיסכון שונות. אלה מהבולטות שבהן:

  • קופה לפיצויים – קופת גמל לפיצויים היא קופה המיועדת למעסיק. הכספים הנאגרים בקופה זו מיועדים למקרים שבהם בוחר אחד העובדים לעזוב את מקום העבודה. כשזה קורה, משתמש המעסיק בכספי קופת הגמל כדי לשלם פיצויים לעובד.
  • קופת גמל לחיסכון – קופה זו מיועדת לעובד אשר מפקיד אליה את כספו. בהגיע יום הפרישה, רשאי העובד למשוך את הכסף לחשבונו.
  • קרן השתלמות – אחת מבין קופות הגמל הנפוצות ביותר. אל קופה זו מפריש המעסיק כספים במקרה שבו מדובר בעובד שכיר. כאשר העובד הוא עצמאי, עליו להפריש את הכסף לקרן ההשתלמות בכוחות עצמו. כספי הקופה מיועדים בדרך כלל לכל מטרה או ללימודי השתלמות.
  • קופה לדמי מחלה – בדומה לקופת גמל לפיצויים, גם קופה זו מיועדת למעסיק. המעסיק משתמש בכספי הקופה במקרים שבהם יש צורך לשלם לעובד כסף בעבור הימים שבהם הוא נעדר עקב מחלה.
  • קופת גמל תגמולים – לקופה זו לא ניתן לבצע הפקדות, והיא ניתנת לפדיון רק כאשר מגיע הרגע של העובד לפרוש לגמלאות.
  • קופה בניהול אישי – במסגרת תכנית זו רשאי המבוטח לנהל את קופת הגמל באופן עצמאי. ניהול זה מאפשר לו להתאים את תנאי קופת הגמל לעסק שלו או לצרכיו.

  דורותנט – מתאימים את הקופה למבוטח

  לא תמיד קל לבחור קופת גמל, בייחוד כאשר אנו מתקבלים לעבודה חדשה ונדרש להסתגל לדרישות ולעובדים. חברת דורותנט נמצאת כאן בשבילנו כדי לסייע לנו לבחור את הקופה המתאימה. הצוות המקצועי יוכל לעזור לכם להחליט אם כדאי לכם לבחור קופה בניהול אישי, או כיצד מומלץ להשקיע את הכספים שאתם מקבלים מקרן ההשתלמות. דורותנט מעניקה ייעוץ מקצועי במגוון רחב של נושאים אחרים כגון לקיחת הלוואות, תביעות או אישורי מס.

  קופת גמל בוחרים בחוכמה

  קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני

  תפריט נגישות