צור קשר לפרטים נוספים  קבל ייעוץ עכשיו

  03-5610605
  Office@dorot.net

  סליקה פנסיונית

  במשך שנים רבות עובד האדם מהבוקר ועד ליל כדי לפרנס את ביתו ואת עצמו וכדי לחסוך כסף לקרן הפנסיה שלו. אנשים רבים אינם מודעים לסכומי הכסף המצטברים בקרן הפנסיה שלהם. למטרה זו הוקמה סליקה פנסיונית. סליקה זו היא מערכת טכנולוגית אשר מאפשרת לחוסכים לקבל מידע על מצב הפנסיה שלהם וקופות הגמל. המסלקה היא מיזם של משרד האוצר ואותה מפעילות חברות שונות.

  דברים שכדאי לדעת על סליקה פנסיונית

  בעידן הטכנולוגי שלנו אנו יכולים לקבל מידע בלחיצת כפתור, וזו בדיוק המטרה של המסלקה הפנסיונית. אלה כמה דברים שאפשר לבצע באופן עצמאי בזכות המסלקה:

  • תהליך ההרשמה – זהו השלב הראשון שיש לבצע כדי להירשם למסלקה הפנסיונית. ההרשמה מתבצעת דרך חברה העוסקת בפנסיה ובביטוחים. בסיום ההרשמה מקבל הלקוח פרטי גישה שעמם הוא נכנס למערכת.
  • הגשת בקשה – באמצעות המערכת הממוחשבת ניתן לבקש מידע על מצב החסכונות מחברות הפנסיה והביטוח. חשוב לשים לב כי בקשה זו כרוכה בתשלום. כמו כן, אם אינכם מבינים בתחום הפנסיה והביטוח, סוכן ביטוח או יועץ פנסיוני יוכל לקבל ייפוי כוח ולהגיש בקשות למסלקה.
  • מערכת מאובטחת – ישנם אנשים החוששים משימוש בכלים כמו סליקה פנסיונית באינטרנט, מכיוון שהם חוששים מדליפת מידע להאקרים המנסים לתקוף אתרים. מסיבה זו, תוגברה האבטחה על המסלקה הפנסיונית, והיא עומדת בכל תקני האבטחה של הרשות למידע, טכנולוגיה ומשפט. נוסף על כך, המסלקה מוחקת את תוצאות החיפוש כעבור שבעה ימים, והיא מאפשרת ללקוח לקבל מידע על החיפושים שנעשו לגביו על ידי יועצים פנסיוניים.
  • מספקת מידע – חשוב לזכור כי המסלקה הפנסיונית מספקת למאובטח מידע בלבד. לקבל ייעוץ, יש צורך לפנות לאיש מקצוע בתחומי הביטוח והפנסיה. 

  מקבלים מידע עם דורותנט

  אם אתם מחפשים חברה העוסקת בתחומים כמו סליקה פנסיונית או קבלת מידע על ביטוח פנסיוני, תוכלו לפנות לחברת דורותנט. החברה מתמחה בנתינת שירותים תפעוליים הן עבור המעסיקים והן עבור העובדים ומספקת את כל הכלים הדרושים שיאפשרו להם לנהל את הקופה הפנסיונית מול חברות הביטוח. דורותנט מספקת שיקוף מידע מלא לעובד והפקדות בטוחות לביטוח הפנסיוני. כמו כן, החברה מספקת לעובד ליווי צמוד בכל התהליך של הפרשות לפנסיה. 

  סליקה פנסיונית

  קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני

  תפריט נגישות