צור קשר לפרטים נוספים  קבל ייעוץ עכשיו

  03-5610605
  Office@dorot.net

  סיוע למבוטח

  כל עובד חוקי במדינת ישראל זכאי להיות מבוטח בחברת ביטוח. עובדים נוטים להתפאר בכך שהם מקבלים כספי פנסיה טובים וכי הם יפרשו לגמלאות בראש שקט. אך לא כל עובד מודע לזכויותיו ולמוגבלות הביטוח שלו. משום כך, חברות ייעוץ מספקות סיוע למבוטח ומעניקות לו את כל המידע הרלוונטי לגבי התכנית שלו ומצב קרן הפנסיה.

  באילו נושאים אפשר לקבל סיוע למבוטח

  לעתים קרובות המבוטח עומד חסר אונים מול חברות הביטוח. לא תמיד הוא יודע לאן לפנות במקרים שבהם נגרם נזק לדירה או כאשר יש צורך להחליף לרכב את הפגוש בגלל תאונת דרכים. אלה כמה דוגמאות לנושאים שבהם יכול המבוטח לקבל עזרה מקצועית:

  • עזרה בנושא תביעות – במקרה של גרימת נזק לרכוש כמו רכב או בית מגורים, מבצעים אנשי המקצוע אומדן לנזק שנגרם ובוחנים שתי אפשרויות עיקריות: האפשרות האחת היא שצד ג' בביטוח יתנער מאחריותו על הנזק, ואילו האפשרות השנייה היא שהמבוטח צבר היסטוריה ארוכה של תביעות. לאחר מכן, מקבלים אנשי המקצוע את ההחלטה לגבי המקרה הייחודי.
  • התפטרות – עובדים המתפטרים ממקום עבודתם אינם מודעים תמיד לזכויותיהם. אנשי המקצוע המציעים שירותי סיוע למבוטח בוחנים כל מקרה לגופו ובעקבות זאת מחליטים כיצד להמשיך ולפעול. האם ההתפטרות נובעת מסכסוך בין עובד למעביד? או אולי עקב הרעת התנאים של העובד? על כל פנים, כל עובד צריך לדעת אילו פיצויים יקבל במקרה זה.
  • איתור כספים – חלק מסיוע למבוטח כולל גם איתור כספים אבודים. אלה כספים אשר הלקוח אינו מודע אליהם. זו יכולה להיות ירושה מרחוק משפחה בלתי מוכר, או כספי פנסיה נשכחים ממקום עבודה קודם. על המבוטח מוטלת האחריות לפנות לגורמים הרלוונטיים כדי לאתר כספים אלה.

  דורותנט – המענה המושלם למבוטח

  הצוות המקצועי והמנוסה של דורותנט ישמח להעניק שירותי סיוע למבוטח בכל עניין. כל מבוטח זקוק לייעוץ ממומחה מדי פעם רק כדי לוודא שהכסף שלו נמצא במקום הנכון. דורותנט מספקת מגוון רחב של שירותים הכוללים פדיון פיצויים, תביעות חברות ביטוח בגין תאונות, השגת אישור מס, טיפול בפוליסת ביטוח קיימת ושינוי תנאי פוליסה זו, ליווי בכל נושא ההלוואות למטרות שונות כמו רכישת דירה, קניית רכב או מימון לימודים.

  סיוע למבוטח

  קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני

  תפריט נגישות