צור קשר לפרטים נוספים  קבל ייעוץ עכשיו

  03-5610605
  Office@dorot.net

  מסלקה פנסיונית

  אנחנו עובדים במשך זמן רב כדי שנוכל לגור בבית נאה, לפרנס את משפחתנו וגם לצאת לבלות עם חברים מדי פעם במסעדות יוקרה. כמו כן, רובנו חושבים על העתיד, ולכן אנו חוסכים כסף לביצוע רכישות גדולות וגם מפרישים סכום מסוים לקרן הפנסיה. מסלקה פנסיונית היא פתרון טכנולוגי שימושי המאפשר לנו לקבל מידע לגבי החסכונות שלנו. כל אדם יכול להירשם למסלקה דרך חברה, ובתמורה לסכום מסוים לקבל נתונים על תכניות החיסכון שלו.

  מסלקה פנסיונית הלכה למעשה

  המסלקה הפנסיונית היא יוזמה של משרד האוצר המיושמת על ידי חברות שונות. למסלקה זו יתרונות רבים, אלה כמה מהם:

  • שקיפות מידע – אם בעבר המידע על קופות גמל והחסכונות הפנסיוניים היה חשוף רק ליועצים פנסיוניים ולחברות ביטוח, שהרי היום, בעזרת הסליקה הפנסיונית, גם הלקוח יכול לקבל מידע ונתונים בנושא החסכונות והפנסיה.
  • ידידותי למשתמש – השימוש במסלקה נוח ונגיש גם למשתמשים שאין להם ידע רב במחשבים. כל מה שנדרש הוא להירשם באתר האינטרנט, לקבל קוד, לשלם ולהזמין את הטפסים הרלוונטיים אשר יגיעו בתוך כמה ימים.
  • מידע מאובטח – כשמדובר בנושא כמו מסלקה פנסיונית אין מקום לפשרות. המידע שמספקת המסלקה הוא אישי וחסוי, ולכן היא פועלת באישורה של הרשות למידע, טכנולוגיה ומשפט ומספקת את ההגנה הבטוחה ביותר נגד פריצות של האקרים. כמו כן, מטעמי אבטחה, המסלקה שומרת את תוצאות החיפוש למשך שבוע אחד בלבד.
  • גישה לסוכן – אם הלקוח אינו יכול לפרש את התשובות שהוא מקבל, באפשרותו לתת ייפוי כוח לסוכן הביטוח או ליועץ הפנסיוני (מטעמי אבטחת מידע) כדי שיוכל לגשת למערכת.

  דורותנט – הכול על הפנסיה

  כשמדובר בכסף ובקבלת שירותי מסלקה פנסיונית, אין מקום לפשרות. כאשר אנו מעוניינים לדעת את זכויותינו כעובדים, אנו רוצים להיות בטוחים כי בתיק שלנו מטפלים היועצים המנוסים ביותר. חברת דורותנט היא חברה מקצועית ומנוסה המתמחה בביטוחי חיים ובביטוח פנסיוני ומסייעת לחברות השונות בתפעול של כל ענייני הביורוקרטיה הדרושים. מבין השירותים שמספקת דורותנט ניתן למנות את ליווי המבוטח בהתנהלות שלו מול חברות הביטוח, עזרה למעסיקים בנושא ניהול תשלומים, תוך התאמת העסק לתקנות החדשות שיצאו מטעם משרד האוצר.

  מסלקה פנסיונית

  קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני

  תפריט נגישות