צור קשר לפרטים נוספים  קבל ייעוץ עכשיו

  03-5610605
  Office@dorot.net

  ממשק אחיד

  בעקבות הקדמה הטכנולוגית נוצר הצורך להעביר נתונים שונים לגופים הממסדיים הכוללים פרטים על מבוטחים פנסיוניים ועל ההפקדות שבוצעו. כדי למנוע בלבול וטעויות קבעה מדינת ישראל כי יש לספק ממשק אחיד להעברת כל המידע האלקטרוני הדרוש. המידע המועבר צריך להיות בפורמט XML, כדי שכל גורם רלוונטי יוכל לקלוט אותו במערכת שלו. בדרך זו, כל הגופים הרלוונטיים ובעלי הרישיון לעסוק בביטוח יוכלו לגשת אל הממשק ולשאוב את המידע הרלוונטי. 

  ממה מורכב ממשק אחיד

  המבנה המאוחד של הממשק יוכל לכלול כמה ממשקים רלוונטיים החיוניים למבוטח:

  • ממשק אחזקות – דרך ממשק זה מועברים כל הנתונים עבור המבוטח שהגוף הממסדי הרלוונטי מחויב להעביר, כדוגמת הסטאטוס הנוכחי של המבוטח, התכנית הפנסיונית שלו, המוצרים הפנסיוניים שבהם הוא משתמש ועוד. את הקובץ של ממשק האחזקות ניתן להעביר למבוטח במסגרת ייעוץ פנסיוני.
  • ממשק ניוד – באמצעות הממשק אפשר לקבוע אילו פרטים יועברו במהלך ביצוע העברת המידע בין מוצרים פנסיוניים או גופים מוסדיים, וזאת לאחר מתן ייעוץ למבוטח. 
  • ממשק טרום ייעוץ – ממשק זה מיועד לסוכן הביטוח או ליועץ הפנסיוני. ממשק אחיד זה לכל העובדים מאפשר לגוף מוסדי כלשהו להעביר את המידע הרלוונטי לאיש המקצוע המייעץ בתחום הפנסיה.
  • ממשק דמי סליקה – בעזרת הממשק הזה ניתן לקבוע את דמי הניהול שעל המעסיק לשלם עבור תפעול פנסיוני הכולל ביצוע פעולות כמו הפקדת כספים לגופים מוסדיים של העובד או העברת מידע על הפקדות כספים. 
  • ממשק מעסיקים – הממשק מאפשר קבלת מידע בנושאים כדוגמת ביצוע הפקדות לקרן הפנסיה או ביצוע פיצול של הפקדות בתכניות הפנסיוניות.
  • ממשק אירועים – באמצעותו ניתן לבצע פעולות כמו קביעה איזה מידע יועבר לגוף המוסדי בנוגע לתכנית פנסיונית או למוצר פנסיוני כלשהו.

  דורותנט – אחידות היא שם המשחק

  אם אתם מחפשים חברה שתספק עבורכם ממשק אחיד בהתאם להנחיות משרד האוצר, תוכלו לפנות לחברת דורותנט. הצוות המקצועי של החברה מיומן במתן שירות בנושא הביטוח הפנסיוני למגוון לקוחות, והוא מספק מענה בנושאים שונים, בנוסף לממשק אחיד, הכוללים שירותי תפעול פנסיוני עבור סוכני ביטוח, מסלקה פנסיונית, פדיון פיצויים, ביצוע תשלומים לקופות גמל, מתן מידע על ביטוח מנהלים וכדומה.

  ממשק אחיד

   

  קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני

  תפריט נגישות