צור קשר לפרטים נוספים  קבל ייעוץ עכשיו

  03-5610605
  Office@dorot.net

  גורם מתפעל

  בעולם המודרני והמתפתח שלנו לא רק השכר חשוב לעובדים, אלא גם הפנסיה שלהם. מעסיקים רבים נתקלים בקשיים בהבנת נושא הפנסיה ולא תמיד דואגים להעביר את כספי העובד לגוף הרלוונטי. לשם כך, מגיע לעזרת המעסיק גורם מתפעל. גורם זה דואג להפקדה נאותה של כספי הפנסיה של העובד ולעדכון הגוף הפיננסי בהעברה או בכל מידע אחר על המבוטח.

  מי זקוק לשירותיו של גורם מתפעל

  לגורם המתפעל זקוק כל מי שמעורב בנושא ההפקדות הפנסיונית. אלה דוגמאות לכמה אנשים בולטים:

  • העובד – העובד הוא אחד השחקנים הראשיים בכל הקשור לקבלה השוטפת של כספי הפנסיה. הגורם המתפעל אחראי לביצוע פעולות שונות הקשורות לעובד, כדוגמת צירופו של העובד לקרן פנסיה זו או אחרת, העברת המידע הרלוונטי לגבי הכספים של העובד אל הגוף המוסדי, סליקת כספי העובד או בירור לגבי פיצויים ותגמולים שעליו לקבל בהתאם לחוק.
  • המעסיק – גורם מתפעל מאפשר למעסיק לעבוד בראש שקט ולעסוק בעניינים מנהליים של העסק שלו. עסקים מתחילים לא תמיד מבינים את גודל האחריות שלהם כלפי עובדים ואת נושא הפרשת כספי הפנסיה הנדרשים. כדי לעזור למעסיק להחזיק את הראש מעל המים מצד אחד, ולאפשר לו להעניק לעובדים תנאי העסקה הולמים מצד שני, מטפל הגורם התפעולי בכל ענייני העברת כספי הפנסיה לקרן.
  • סוכן הביטוח – סוכני ביטוח לא מעטים מעניקים שירותי תפעול פנסיוני כשירות נוסף עבור המבוטחים. פעמים רבות מדובר בעבודה מורכבת ובלתי מתגמלת דיה, ולכן במצבים מסוימים גם סוכן הביטוח הממולח ביותר זקוק לחברה אשר תספק שירותי תפעול ללקוחות שלו. החברה תסייע לסוכן לחסוך בזמן יקר ותמנע ממנו ביצוע טעויות אנוש שעלולות לעלות בסכומי כסף גבוהים.

  דורותנט – תפעול שקט ובטוח

  חברת דורותנט היא חברה מקצועית ומנוסה בתחום הביטוחים הפנסיוניים וביטוחי החיים. דורותנט היא גם גורם מתפעל עבור לקוחותיה השונים המבקשים להבטיח כי כספי הפנסיה של העובדים יגיעו אל יעדם בשלום. החברה פועלת בשקיפות מלאה וללא אינטרסים, והצוות המקצועי שלה מעניק את השירות הטוב ביותר בנושאים כדוגמת טיפול בפיצויי העובד במקרה של פיטורין, הצעת ביטוחים שונים כמו ביטוח בריאות או ביטוח לחו"ל, העברת הפקדות לקרן הפנסיה ועדכון המעסיקים בתקנות החדשות של משרד האוצר. 

  קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני

  תפריט נגישות