צור קשר לפרטים נוספיםקבל ייעוץ עכשיו
03-5610605
Office@dorot.net

ביטוח מנהלים

כשאנו מתקבלים למקום עבודה חדש, אנו דואגים לחיסכון הפנסיוני שלנו בדיוק כמו למשכורתנו החודשית ולא בכדי. אחרי הכול, כולנו רוצים להזדקן בכבוד. ביטוח מנהלים הוא אחת מאפשרויות החיסכון הנפוצות הקיימות בימינו לצד קרן הפנסיה. למרות השם המטעה, ביטוח זה אינו מיועד רק למנהלים, אלא גם לעובדים. ביטוח זה שונה במקצת מקרן הפנסיה המוכרת למרבית העובדים בישראל.

מה בין ביטוח מנהלים לקרן פנסיה

אלה כמה הבדלים משמעותיים בין החיסכון שבמסגרת קרן פנסיה לביטוח מנהלים:

  • הבדל בביטוח חיים – במקרה של פטירת המבוטח נשאלת השאלה מי מקבל את כספי הפנסיה שלו. אם מדובר בקרן פנסיה, את הכספים מקבלים השאירים. אם מדובר בביטוח מנהלים, לעומת זאת, בכספי הפנסיה זוכים המוטבים של המבוטח, אשר אינם חייבים להיות אשתו או ילדיו של המנוח.
  • סכום גמיש – בעוד שבקרן הפנסיה קצבת השאירים והקצבה לנפגע עקב תאונת עבודה נמוכות למדי, בביטוח מנהלים לא כך הדבר תמיד. בביטוח זה קיימת גמישות מסוימת, וניתן לקבוע את גובה הקצבאות בהתאם למסלול שנבחר.
  • חובת ביצוע חיתום – תהליך החיתום קובע את גובה הפרמיה והפוליסה של המבוטח. אם המבוטח בוחר בביטוח דרך קרן פנסיה, אין הוא חייב לבצע חיתום. ביטוח במסגרת ביטוח מנהלים, לעומת זאת, מחייב לבצע תהליך של חיתום.
  • תוספת סיכון – אם המבוטח חווה אירוע כלשהו במהלך עבודתו – פציעה או פגיעה – חברת הביטוח אחראית לבטח אותו במקרה שבו מדובר בביטוח מנהלים. במקרה של ביטוח דרך קרן הפנסיה, לעומת זאת, כל עמיתי הקרן לוקחים על עצמם את הסיכון.

דורותנט – אתכם כל הדרך אל החיסכון

מתלבטים בין ביטוח מנהלים לקרן פנסיה? לא יודעים באיזו תכנית לבחור? במקרה זה כדאי להתייעץ עם טובי המומחים – הצוות המקצועי של דורותנט. החברה מתמחה בביטוחים ובתכניות חיסכון, ולכן תשמח לעמוד לשירותכם ולייעץ עבורכם לגבי תכנית החיסכון הטובה ביותר. דרך עיניים של מקצוענים תוכלו לראות את תכנית הפרישה שלכם באור אחר ולשפר את תנאי הפוליסה הקיימת. דורותנט מציעה שירותים מגוונים בתחום הכספים הכוללים בין השאר השגת אישורי מס, פדיון פיצויים, תביעות בגין תאונת דרכים, השגת הלוואות משתלמות לרכישת דירה או רכב, איתור כספים אבודים או טיפול בטופסי ביטוח.

ביטוח מנהלים

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני